Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty a citáty pro kluka, holku, miláčka


Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, země jižní Asie apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, geocaching, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, obecné zkratky, země EU apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, náboženství a křesťanství, zločin a právo, počítače, bankovnictví, hardware, materiály, nástroje, kultura, politika, literatura, český jazyk, nápoje, zkratky, software, technika, filozofie, účetnictví, věda, chemie, jídlo, sport, nemoce, různé atd.

Frky, ftipy, fórky, vtipy, fóry, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, ftipy, fórky, vtipy, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné hádanky, černý humor apod.

Klíčová slova: pro děti, info, webové stránky, internet, Vánoční svíčky, Adventní magazín, URL, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nový rok, Přehled zkratek a akronymů, Online životopisy, biografie slavných osobností, volný čas, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Ftipy, anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se naladit? Ftipy, anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O důchodcích, Vtipné hádanky, O ženách, O škole, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O mužích, O manželství, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Oddechové, Logické, Velikonoční hry, Strategie, Střílečky, Bojové online gamesy, Závodní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry a podobně.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Závody aut, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Logické hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Adventury, Animace, Bojové hry a tak dále.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Keywords:výukové pomůcky, Super free web games zdarma, doporučujeme, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Bosnia and Herzegovina, Nejlepší zeměpisné kvízy, počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Sněhulák patří k bílým Vánocům, Kliparty zdarma, Online vánoční magazín, Prapory českých měst

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Akční hry, Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: Hry pro kluky, zdroje informací, Online testy zdarma, FC Bayern Munich, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro kluky, Kliparty zdarma ke stažení, Adventní jarmarky, multimédia, školství, Dopravní značky, Full HD wallpapers na PC

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, náboženství, zelenina, smajlíci a emotikony, hudba, mapy, ptáci, ženy a dívky, nástroje a přístroje, láska, stavby, přístroje, jídlo a nápoje, ovoce, nápoje, dopravní prostředky, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, symboly, osobnosti a lidé, hmyz, květiny atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: zdarma, Americké federální vlajky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Texty přáníček k svátku podle jmen, cestování, Přehled přípon a koncovek souborů, zajímavosti, Saint Kitts and Nevis, odkazy, pro dospělé, F

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, náboženství, zelenina, smajlíci a emotikony, hudba, mapy, ptáci, ženy a dívky, nástroje a přístroje, láska, stavby, přístroje, jídlo a nápoje, ovoce, nápoje, dopravní prostředky, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, symboly, osobnosti a lidé, hmyz, květiny atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, týmy NHL, geocaching, státy usa, okresy České republiky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Biografie slavných osobností, Online hry zdarma, A, Státní vlaječky, prapory, Obrázky vlajek, internetové stránky, odkaz, zeměpis, Prapory regionů a království, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Jak vybrat vánoční stromek?,

Jeden fór na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Naše tipy
Vánoční stromek
Tipy na zajímavé weby
Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku
Partnerské weby
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Doporučené odkazy
Athletic Bilbao club
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.