Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty a citáty pro kluka, holku, miláčka


Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak převést, jak exportovat, jak spustit, jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit následující typy souborů: internet a web, grafiku, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Fóry, anekdoty, vtipy, vtípky, ftipy, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, anekdoty, vtipy, vtípky, ftipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, Frky ze života, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Windows, O škole, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O ekonomech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, kuriozity, Počítačové tapety pro Windows, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří, internet, Nejhranější hry online, A, Tenisové tapety na plochu PC, webové stránky, Přehled zkratek a akronymů, internetové stránky, odkazy

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako počítače, psychologie, rostliny, cestování, nástroje, nápoje, zkratky, stavebnictví, bankovnictví, český jazyk, internet, sport, zločin a právo, náboženství a křesťanství, nemoce, matematika, různé, technika, materiály, latina, kultura, účetnictví, hardware, politika atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, osobnosti a lidé, stavby, hmyz, mapy, Vánoce a Advent, hudba, přístroje, rostliny, symboly, sport, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, věda, muži, ženy a dívky, ptáci, květiny, halloween, nápoje atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, školství, zdroje informací, Světové vlajky, World flags, hyperlinky, pro dospělé, Dopravní značení, Serbia, cestování, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Frky, vtípky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtípky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Colorado, Nebraska, Severní Karolína, Wisconsin, Pensylvánie, Florida, Kentucky, Georgie, Jižní Karolína, Delaware, Indiana, Vermont, Massachusetts, Utah, Minnesota, Montana, Maine, Severní Dakota, Connecticut, Michigan, Tennessee, Texas, Illinois, Oregon, Kalifornie, Ohio atd.

Klíčová slova: humor, Obrázky zdarma, Pozadí na PC ke stažení, Antistresové omalovánky, Online vánoční webzine, zeměpis, Online hry pro děti zdarma, Adventní svícen, pro děti, odkaz, A, F

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Strategie, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Velikonoční hry, Oddechové, Vánoční online hry, Střílečky, Pro dívky, Sportovní, Karetní, Závodní a podobně.

Informace, technika, kultura, informace

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Postřehové hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Sportovní hry, Animace, Strategie, Akční hry, Hry pro děti, Pro dívky, Relaxační hry a tak dále.

Pozadí na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro phablet, notebook, počítač, PC, displej, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, tablet, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Chrome OS, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Slackware, OSX, Windows Server 2012, Mac, Linux Xubuntu, FreeBSD, Linux Ubuntu, Java ME. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, letadla, operační systémy, Windows, příroda, krajina, budovy a stavby, voda a bubliny, auta, zvířata, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, rostliny, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, hudební tapety, dopravní prostředky, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje. Dostupné velikosti jsou 1920x1080 Full HD, 1536x2560, 1800x1440, 1920x1280, 1024x600, 2160x3840, 360x760, 320x568, 1920x1200, 1920x1440, 800x1280, 1280x960, 854x480, 800x600, 1366x1024, 2048x1536 atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: zajímavosti, zadarmo, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Tipy na romantické vánoční filmy, volný čas, Online hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Flags of the world countries, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Strategie, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Velikonoční hry, Oddechové, Vánoční online hry, Střílečky, Pro dívky, Sportovní, Karetní, Závodní a podobně.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Aforismy, přísloví, myšlenky, výroky, motta, moudra, bonmoty

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, myšlenky, výroky, motta, moudra, bonmoty, rozdělené kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o bohu od různých známých osobností.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Vaření a smažení, Logické hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Adventury, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nástroje, software, bankovnictví, nemoce, příroda, účetnictví, fyzika, hardware, jídlo, materiály, stavebnictví, sport, náboženství a křesťanství, kultura, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, technika, latina, různé, nápoje, filozofie, cestování, matematika, rostliny atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, weby, počítače, Free game online hry, Nej hry online, Přání a přáníčka, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, F, Vlajky měst a obcí České republiky, Městské a obecní prapory obcí ČR, F, zábava, Rachel Stevens,

Jeden fór na závěr. Vtip Hospoda: Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vánoční dekorace
Partnerské weby
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Jarmark
Naše tipy
Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.