Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty, citáty, vzkazy pro kluka, holku, miláčka


Odkazy na zajímavé a spřátelené weby

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Zkuste vypnout! Anekdoty, ftipy, černý humor, fórky, vtípky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, Frky o tchýních, O Němcích, O Somálcích, O ekonomech, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O ženách, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky ze života, O manželství, O Windows, O škole apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Citáty slavných, Výroky, rčení, aforismy, přísloví, motta, úsloví, hlášky, . Naleznete zde citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o rozumu, přísloví o naději od různých známých osobností.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

CZIN.eu

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Televize, Koledy, Zdraví, Advent, Adventní věnec, Papírový vánoční stromek, Adventní svícen, Vánoční hvězda, Vánoční svíčky, Vídeň, Anděl, Bramborový salát, Stromeček, Vánoční prostírání, Jingle Bells, bezlepkové cukroví, Hostina, Adventní trhy, Ostrava, Linecká kolečka, Neviňátko, Bůh, Text, Osvětlení do oken, Pro děti, PF, Německy, Silvestr, Vánoční pozadí, SMS, Husarské knoflíky apod.