Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty a citáty pro kluka, holku, miláčka


Dále doporučujeme, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sám doma, LED svíčky, Vosí hnízda, PF, Vánoční pozadí, Neviňátko, Kavkazská jedle, Vánoční filmy, K Vytištění, Jedle, Pro děti, Ježíš Kristus, Sněhová vločka, Papírové ozdoby, Koledy, Silvestr, Osvětlení do oken, Německy, bezlepkové cukroví, Samolepky, Jídlo, Perníčky, Tablet, Slámový adventní věnec, Bůh, Tichá noc, Wallpaper, Plocha, Křesťanství, Štědrý večer, Koleda apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Informace, důležité informace

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Fórky, anekdoty, frky, vtipné texty, ftipy, černý humor

Chcete se uvolnit? Fórky, anekdoty, frky, vtipné texty, ftipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O Windows, O ženách, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O manželství, O zvířátkách, O mužích apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: volný čas, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Super online kvízy, cestování, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky vlajek měst ČR, M, Obrázky k svátku, Americké federální vlajky, Online zeměpisné testy zdarma, Prapory českých měst, Přehled souborových přípon

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Frky, vtípky, vtipné texty, ftipy, fórky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtípky, vtipné texty, ftipy, fórky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipné hádanky, židovské anekdoty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, přístroje, sport, hmyz, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, ovoce, ženy a dívky, náboženství, láska, auta, stavby, nástroje a přístroje, zelenina, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, hudba, dopravní prostředky, květiny, muži, mapy, věda atd.

Internet, síť, důležité informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Keywords:Kliparty zdarma ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Online životopisy, biografie, doporučujeme, Velikonoční přáníčka, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, URL, Webové online hry zdarma, Community card poker, V, Nejhranější online testy a kvízy, Online web Hry zdarma bez registrace

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stromeček, Zdraví, Ohňostroj, Pro děti, Vánoční tapety, Sám doma, Štědrý večer, Perníčky, Mrazík, Láska nebeská, Štěstí, Kameňák, Adventní trhy, Nový rok, Koleda, Jmelí, Lindt, Vánoční svíčky, Pokrmy, Santa, Santa Claus, Václavské náměstí, Vánoční koule, Schleich, Košíčky, Vánoční filmy, Linux, Špalda, Vánoční koledy, bezlepkové cukroví, Neviňátko apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Síť, důležité informace

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Havaj, Delaware, New York, Severní Karolína, Pensylvánie, Massachusetts, Vermont, Montana, Minnesota, Aljaška, Louisiana, Mississippi, Georgie, Florida, Západní Virginie, Indiana, Jižní Karolína, Nebraska, Alabama, Connecticut, Arizona, Ohio, Virginie, New Hampshire, Idaho, Illinois atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, internet, Superhry a hry online zdarma, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., tipy, kuriozity, F, Vlajky států jižní Ameriky, humor, Biografie známých osobností, weby, výukové pomůcky

Moudrosti, motta, aforismy, výroky, úsloví, rčení, přísloví

Citáty slavných, Moudrosti, motta, aforismy, výroky, úsloví, rčení, přísloví, z kategorií citáty o manželství, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o smrti od různých známých osobností.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

World wide web, internet, důležité informace

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Státní vlajky států světa, info, Online hry omalovánky, Tapety na plochu PC, počítače, webové stránky, AC Milán, Nejhranější online hry zdarma, Online hry pro děti zdarma, Kliparty zdarma ke stažení

Moudrosti, motta, aforismy, výroky, úsloví, rčení, přísloví

Citáty slavných, Moudrosti, motta, aforismy, výroky, úsloví, rčení, přísloví, z kategorií citáty o manželství, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o smrti od různých známých osobností.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Náš tip, důležité informace

Výroky, moudra, motta, aforismy, úsloví, přísloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Výroky, moudra, motta, aforismy, úsloví, přísloví, myšlenky, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o smutku od různých známých osobností.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, halloween, hmyz, ptáci, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, květiny, láska, dopravní prostředky, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, ženy a dívky, auta, hudba, náboženství, zvířata, mapy, rostliny, nápoje, stavby, muži, smajlíci a emotikony atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zeměpis, školství, Federace USA, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky, flags, Stručný encyklopedický slovník, zábava, Dopravní značení, K, pro děti, F, Narodil se Kristus Pán,

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox: Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Naše tipy
Kate Hudson
Partnerské weby
Tara Reid
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k vytištění a vybarvení
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.