Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty a citáty pro kluka, holku, miláčka


Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Obrázky na PC - full HD tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC. vhodné pro notebook, mobil, počítač, tablet, obrazovka počítače, phablet, smartphone, displej, monitor, PC, ultrabook a pro operační systémy Linux Fedora, Red Hat Linux, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows 10, Linux Ubuntu, Windows Me, Slackware, FreeBSD, Windows XP. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: fraktály, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, zvířata, free wallpapers, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, ptáci, motorky, Formule 1, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, květiny, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné velikosti jsou 1920x1440, 1440x960, 1440x2560, 1280x768, 1680x1050, 1152x768, 320x568, 1440x900, 1024x768, 640x480, 2160x3840, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 1280x720, 1600x1200, 1800x1440 atd.

Obrázky na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. jsou vhodná pro PC, displej, smartphone, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, mobil, počítač, ultrabook, monitor, phablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 2000, Lubuntu, Windows Server 2012, macOS, Chrome OS, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Java ME, OSX, Windows 7. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, auta, rostliny, hudební tapety, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, motorky, motocykly, příroda, krajina, psi a štěňátka, noční města, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla. Stahujte v rozlišení 750x1334, 1024x600, 1920x1440, 1366x1024, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 1280x800, 1280x960, 360x640, 1600x2560, 2160x3840, 800x600, 1152x768, 1536x864, 1920x1280, 360x720 atd.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Arkansas, Washington, Montana, Minnesota, Nevada, Virginie, Oregon, Louisiana, Kansas, Connecticut, Vermont, Severní Karolína, Tennessee, Nebraska, Delaware, Pensylvánie, Florida, Arizona, New Jersey, Kentucky, Nové Mexiko, Maine, Missouri, Jižní Dakota, Wisconsin, Aljaška atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: odkaz, URL, Kliparty zdarma, zdarma, Call girls, tipy, weby, zábava, Přáníčka k svátku a jmeninám, pro dospělé, Hry pro nejmenší online, Přehled formátů souborů, Nejhranější online testy a kvízy

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, významné osobnosti, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vládce, Komik, Státník, Zlatý slavík, Prezidenti ČR, Stoletá válka, Rakousko-Uhersko, Florida Panthers, Prezident USA, NHL, Němci, Sochař, Překladatel, Architekt, Vůdce, Mim, Olympijští vítězové, Zpěvačka, Továrník, Dabérka, Prezidenti USA, Ministři, Historik, Filozof, Rakušan, Česká královna, Pop, Vojáci, Československo, Husité, Právník, Zpěvačky, Archivář, Máj, Washington Capitals, Kladno apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, úřady a ministerstva, země EU, politické strany a hnutí, okresy České republiky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, obecné zkratky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v phablet, smartphone, PC, notebook, displej, tablet, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, ultrabook, monitor a pro operační systémy Chrome OS, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Linux Fedora, Slackware, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, OSX, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows XP. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií auta, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, zvířata, hudební tapety, květiny, kytky, wallpapery, noční města, rostliny, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1280, 320x568, 1152x1920, 375x812, 2160x3840, 1024x600, HD 1280x720, 2048x1080, 393x786, 1920x1080 Full HD, 375x667, 1536x2048, 360x760, 360x640, 1280x960, 1366x1024 atd.

Keywords:kuriozity, M, B, Dopravní značení, Kate Hudson, webovky, zdroje informací, Online testy zdarma, Vlajka Africké unie, Nejlepší hry pro dívky, Prapory českých měst, zadarmo

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezident USA, Ministr zahraničí, Filozof, Esejista, Ministr, New York Rangers, Prezidenti USA, Státník, Prezidenti ČR, Hokejisté, Kancléř, Císař, Malíř, Egypt, Manýrismus, Podnikatelé, Závodník, Ministři, Podnikatel, Hudebnice, Archivář, Generalissimus, Faraon, Olympijský vítěz, Vojevůdce, Životopis, New Jersey Devils, Trenérka, Philadelphia Flyers, Válka, Habsburkové, Křesťanství, Francouz, Mluvčí, Češi, Zpěvák apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, nápoje, ženy a dívky, náboženství, muži, láska, věda, dopravní prostředky, ovoce, jídlo a nápoje, symboly, hudba, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, mapy, ptáci, sport, zvířata, rostliny, přístroje, hmyz, zelenina atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: počítače, Nej hry online, Staré hry online, Real Madrid C.F., internetové stránky, Přehled souborových přípon, F, Draw poker, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky států USA, Kliparty pro dokumenty, doporučujeme

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií kultura, český jazyk, fyzika, psychologie, ekonomie a ekonomika, jídlo, nemoce, náboženství a křesťanství, různé, filozofie, sport, zkratky, literatura, nástroje, latina, materiály, hardware, internet, technika, lékařství a medicína, nápoje, stavebnictví, chemie, účetnictví atd.

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slámový adventní věnec, Tichá noc, Staroměstské náměstí, Milka, Hostina, Atmosféra, Jídlo, Přáníčko, Láska nebeská, Recepty, Vánoční ozdoby, Santa Claus, Adventní svícen, Filmy, Osvětlení do oken, Vánoční filmy, LED svíčky, Řetězy, Blahopřání, Stromeček, Jmenovky, Vinná klobása, Drážďany, Kavkazská jedle, Štěstí, Tiskárna, Pro děti, Jedle, Perníčky, Pokrmy, Jmelí apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, hyperlinky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Omalovánky pro malé děti, Super online hry zdarma, Vánoční web, odkazy, Warez Movies, software, music mp3, Super online kvízy, F, internet

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií kultura, český jazyk, fyzika, psychologie, ekonomie a ekonomika, jídlo, nemoce, náboženství a křesťanství, různé, filozofie, sport, zkratky, literatura, nástroje, latina, materiály, hardware, internet, technika, lékařství a medicína, nápoje, stavebnictví, chemie, účetnictví atd.

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, hudební zkratky, geocaching, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, hudba, nápoje, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, láska, mapy, ptáci, halloween, hmyz, květiny, stavby, zelenina, ženy a dívky, rostliny, Vánoce a Advent, auta, přístroje, náboženství, symboly, muži atd.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky měst a obcí České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, linky, Obrázky na plochu PC, Anonymní proxy server, školství, Dopravní značení, volný čas, K, Adventní magazín, výukové pomůcky, Vlajka SSSR,

Několik fórů na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Omalovánky k vytištění pro děti
Partnerské weby
Vánoční obrázky na PC
Naše tipy
Fantasy pozadí na PC
Tipy na zajímavé weby
Texas hold em Indonesia
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.