Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty, citáty, vzkazy pro kluka, holku, miláčka


Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

černý humor, vtípky, ftipy, fórky, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, ftipy, fórky, vtipy, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o doktorech, O Němcích, O Windows, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O škole, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O mužích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Slovácích apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, internet, fyzika, náboženství a křesťanství, rostliny, materiály, matematika, psychologie, bankovnictví, software, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, různé, politika, stavebnictví, sport, lékařství a medicína, filozofie, příroda, školství, kultura, věda, účetnictví, nemoce atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, weby, Hry pro nejmenší online, Stručný encyklopedický slovník, Velikonoční textová blahopřání, Databáze osobností Kdo je to?, zdarma, doporučujeme, Manchester United F.C., Online vánoční magazín, pro dospělé, webovky, zábava

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Počítačové tapety pro Windows, F, kuriozity, Biografie, životopis Amy Weber, pro děti, Webové online hry zdarma, Státní vlajky států světa, Sexy Nicole Kidman, školství, hyperlinky, Nejhranější online hry zdarma

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Náš tip, cestování, hry a informace

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako lékařství, rodinné a příbuzenské vztahy, filozofie, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, podnikání a podnikatelé, záliby a hobby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, zločin a právo, nadpřirozené osoby, národnost, osobnosti, psychologie, mytologie, Spisovatelé a básníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umění, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: multimédia, Super free web games zdarma, Vlajky států USA, Turecký Istanbul, Seznam zkratek a akronymů, K, Online hry pro děti zdarma, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Slovník pojmů Co je to?, Přehled vlajek USA, webové stránky, Vlajky států světa

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Aforismy, moudra, myšlenky, hlášky, rčení, výroky, moudrosti

Citáty slavných, Aforismy, moudra, myšlenky, hlášky, rčení, výroky, moudrosti, . Naleznete zde citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o bohu od různých známých osobností.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, mapy, muži, auta, přístroje, dopravní prostředky, halloween, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, zvířata, rostliny, nástroje a přístroje, náboženství, věda, ptáci, hudba, ovoce, zelenina, stavby, nápoje, smajlíci a emotikony, symboly, láska atd.

Síť, cestování, hry a informace

Fórky, vtipné texty, fóry, vtipy, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, fóry, vtipy, černý humor, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné hádanky, černý humor, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, nápoje, přístroje, stavby, věda, halloween, květiny, náboženství, láska, osobnosti a lidé, ovoce, zvířata, Vánoce a Advent, symboly, rostliny, sport, zelenina, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, muži, hudba, smajlíci a emotikony atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní a deskové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Sportovní hry, Akční hry, Pro dívky, Střílečky, Hry pro děti, Karetní hry, Animace, Adventury, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: č, internet, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Omalovánky k vybarvení zdarma, Dopravní značení, URL, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Blahopřání nejen k narození miminka, Online životopisy, biografie, volný čas, Online testy zdarma bez registrace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Dabérka, Fotograf, Masový vrah, Trest smrti, NHL, Poslanci, Náboženství, Filozof, Charta 77, Továrník, AIDS, Císař, Miliardáři, Zlatý slavík, Pop, Voják, Podnikatel, Válka, Atentát, Ital, Avangard Omsk, Československo, Angličané, Romantismus, Slovenští prezidenti, Producent, Podnikatelé, Hejtmani, Kladno, Sebevražda, Ekonom, Habsburkové, Florida Panthers, Slovák, Němci, Čeští králové apod.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Velikonoční hry, Strategie, Klasické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Sportovní, Závodní, parkování - parkovačky, Logické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Karetní a podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, vlastnosti, školství a vzdělávání, poruchy, přezdívky, podnikání a podnikatelé, věda, sportovci a sportovkyně, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, osobnosti, křesťanství, herectví, herci a herečky, politici, zločin a právo, záliby a hobby, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, státní správa, národnost, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Informace, cestování, hry a informace

Klíčová slova: Super online kvízy, Online biografie, životopisy osobností, info, Obrázky na PC, zadarmo, Grunge rock music, Seznam souborových přípon, internetové stránky, zajímavosti, tipy, cestování, linky, Vymalovánky k tisku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Agónie: Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Další odkazy:

Poker
Omalovánky a vymalovánky
Zajímavé webové stránky
Fernando Torres
Plenty of Fish
Partnerské internetové stránky
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Naše tipy na zajímavé stránky
Flags of the world countries
Tipy na zajímavé weby
Roulette Spielsysteme
Gábina Partyšová fotky
Linky na partnerské weby
Wayne Rooney footballeur
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.