Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty, citáty, vzkazy pro kluka, holku, miláčka


Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak otevřít, v čem spustit, kterak editovat, jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit, v čem upravit, čím prohlížet soubory těchto typů: internet a web, obrazy disků, písma, fonty, komprimace dat, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: M, Seznam souborových přípon, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, weby, Luis Suárez, Nejhranější online hry zdarma, Webové html5 hry zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Velikonoční blahopřání, sms texty ke stažení, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, URL, Přehled souborových přípon

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, ptáci, jídlo a nápoje, muži, nápoje, rostliny, stavby, sport, zelenina, hmyz, věda, auta, hudba, nástroje a přístroje, zvířata, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, náboženství, symboly, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, ovoce atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, osobnosti, psychologie, zločin a právo, školství, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, státní správa, podnikání a podnikatelé, sport, filozofie, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, záliby, národnost, přezdívky, vlastnosti, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Keywords:webové stránky, Vlajky měst České republiky, zadarmo, Přehled státních vlajek států světa, Veselá velikonoční přáníčka, Webové online testy zdarma, Federace USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Velikonoční výzdoba, Hry pro dívky online, internet, info

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, týmy NHL, země EU, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, státy usa, geocaching, úřady a ministerstva apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Ftipy, vtípky, fóry, anekdoty, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, fóry, anekdoty, vtipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O manželství, O důchodcích, O ženách, Frky ze života, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Němcích apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Adventury, Deskovky, Hry s koňmi, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Sportovní gamesy apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Fórky, frky, fóry, černý humor, ftipy, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Fórky, frky, fóry, černý humor, ftipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Windows, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O ekonomech, O zvířátkách, Frky ze života, O mužích, Vtipné hádanky, O důchodcích, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O škole, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách apod.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, linky, zábava, Neoficiální stránky o městu Plzeň, Vše o Vánocích, hyperlinky, pro dospělé, Obrázek čokoládové vajíčko, Životopisy osobností, F, Kliparty pro dokumenty, webovky

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro notebook, počítač, ultrabook, smartphone, monitor, displej, tablet, mobilní telefon, phablet, PC, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows Me, Windows 7, BlackBerry OS, Android, FreeBSD, Windows Server 2012, macOS, Linux Ubuntu. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, Formule 1, vesmír, kosmos, free wallpapers, květiny, ptáci, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, motorky, fraktály, fantasy, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 1280x768, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 360x760, 1024x768, 1280x854, 1152x864, 1440x900, 412x846, 393x786, Full HD 1080x1920, 3200x1800, 800x1280, 2048x1536, 640x480 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, geocaching, země EU, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Washington, Nové Mexiko, Tennessee, Rhode Island, Wyoming, Vermont, Virginie, Jižní Karolína, Západní Virginie, Arizona, Severní Dakota, Connecticut, New Jersey, Maryland, Aljaška, Mississippi, Texas, Massachusetts, Utah, Severní Karolína, Missouri, Nevada, Nebraska, Pensylvánie, Colorado atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Vtipné texty, vtipy, anekdoty, fóry, kameňáky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtipy, anekdoty, fóry, kameňáky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné citáty, černý humor, poslední věty před smrtí, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Pozadí na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. lze použít v smartphone, phablet, monitor, počítač, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, tablet, PC, ultrabook a pro operační systémy Linux Fedora, Slackware, OSX, Windows NT, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Windows 7, Windows XP, Windows 2000, Windows Server 2012. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, rostliny, noční města, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, budovy a stavby, hudební tapety, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, auta, zvířata, wallpapery, voda a bubliny. Dostupné velikosti jsou 1440x960, 1440x900, 2048x1536, 360x720, 1152x1920, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, hi res 2560x1920, 854x480, 1152x864, 1536x2048, 393x786, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 375x812, 360x640 atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: multimédia, Dopravní značky, V, Velikonoční pozadí na plochu s motivem kočiček, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Pozadí na plochu počítače, Obrázek Velikonoční králíček, zajímavosti, F, humor

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro notebook, počítač, ultrabook, smartphone, monitor, displej, tablet, mobilní telefon, phablet, PC, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows Me, Windows 7, BlackBerry OS, Android, FreeBSD, Windows Server 2012, macOS, Linux Ubuntu. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, Formule 1, vesmír, kosmos, free wallpapers, květiny, ptáci, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, motorky, fraktály, fantasy, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 1280x768, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 360x760, 1024x768, 1280x854, 1152x864, 1440x900, 412x846, 393x786, Full HD 1080x1920, 3200x1800, 800x1280, 2048x1536, 640x480 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, geocaching, země EU, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Washington, Nové Mexiko, Tennessee, Rhode Island, Wyoming, Vermont, Virginie, Jižní Karolína, Západní Virginie, Arizona, Severní Dakota, Connecticut, New Jersey, Maryland, Aljaška, Mississippi, Texas, Massachusetts, Utah, Severní Karolína, Missouri, Nevada, Nebraska, Pensylvánie, Colorado atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Střílečky, Bojové hry, Karetní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Hry pro děti, Závody aut, Adventury, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vše o Vánocích, Státní vlaječky, prapory, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, internetové stránky, Pojem Dynování, kuriozity, odkaz, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, Online hry pro děti zdarma, zdroje informací, Velikonoční dekorace, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Další odkazy:

Online omalovánky
Doporučené internetové odkazy
Srandovní textová blahopřání k Velikonocům
Doporučené odkazy
Kubovy osobní stránky o cestování
Linky na partnerské weby
Hody, hody, doprovody, šťastné Velikonoce!
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Blahopřání k Velikonocům ke stažení
Zajímavé webové stránky
Saint Vincent and the Grenadines

Děkujeme vám za vaši návštěvu.