Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty, citáty, vzkazy pro kluka, holku, miláčka


Naše tipy, zábava, důležité informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Vtipy, černý humor, kameňáky, fórky, vtipné texty, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, černý humor, kameňáky, fórky, vtipné texty, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O škole, O Windows, O důchodcích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O ekonomech apod.

Frky, ftipy, vtipy, černý humor, fóry, vtipné texty

Chcete se pobavit? Frky, ftipy, vtipy, černý humor, fóry, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Frky ze života, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O Windows, O ženách apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, český jazyk, zkratky, filozofie, bankovnictví, lékařství a medicína, rostliny, nástroje, zločin a právo, kultura, jídlo, hardware, nápoje, technika, psychologie, cestování, politika, počítače, latina, nemoce, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, sport, různé atd.

Informace, zábava, důležité informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, politici, národnost, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, státní správa, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, osobnosti, žurnalisté a novináři, záliby a hobby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, věda, politika, křesťanství, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, kterak editovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit soubory následujících typů: šablony dokumentů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, obrazy disků, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, dokumenty, systémové soubory, koncovky souborů, písma, fonty apod.

Klíčová slova: pro děti, Světové vlajky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Kliparty pro dokumenty, Obrázek Make up, Wallpapers na plochu počítače, internetové stránky, info, Tapety na plochu zdarma, počítače, zábava, Nej hry online, kuriozity

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

PC tapety pro Windows - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC tapety pro Windows. doporučujeme pro phablet, počítač, ultrabook, monitor, mobilní telefon, mobil, notebook, PC, obrazovka počítače, displej, smartphone a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Windows 95, Windows 2000, BlackBerry OS, Lubuntu, FreeBSD, Windows NT, Slackware. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií letadla, auta, voda a bubliny, wallpapery, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, budovy a stavby, noční města, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, rostliny, hry a herní wallpapery, zvířata, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje. Dostupná rozlišení jsou 1200x1920, 393x786, 2560x1440, 375x812, 2560x1600, 1600x1200, 1152x864, HD 1280x720, 1280x768, 320x568, 1920x1440, 1536x2560, 1152x1920, 1440x2560, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768 atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Keywords:Online životopisy, biografie slavných osobností, Online testy a kvízy zdarma, URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie Mamiko Tayama, tipy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Full HD tapety na PC zdarma, Mandy Moore, Databáze osobností Kdo je to?, ú, Onlinovky zdarma

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Osvětlení, Vánoční prostírání, Historické ozdoby, Husarské knoflíky, LED svíčky, Jesličky, Staroměstské náměstí, Tisk, Atmosféra, Václavské náměstí, Filmy, Vánoční koledy, Santa, Popelka, Smrk, Striezelmarkt, Santa Claus, Windows, Patchwork, Silvestr, Zdraví, Vánoční stromek, Betlém, bezlepkové cukroví, Linux, Adventní trhy, Kapr, Neviňátko, Papírový vánoční stromek, Anglicky, Vánoční stromeček apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Anekdoty, frky, fórky, vtipné texty, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! Anekdoty, frky, fórky, vtipné texty, kameňáky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internet, Lionel Messi Arjantinli futbolcu, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přáníčka, animované obrázky k narozeninám, volný čas, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Herec, KHL, Druhá světová válka, Novinář, Podnikatel, Sci-fi, Orlík, Esejista, Komunista, Prezidenti USA, Teolog, Producent, Čech, Brno, Prezidenti ČR, Ministři, Rock ‚n‘ Roll, Hejtman, Masový vrah, New Jersey Devils, Prezidenti, Rakousko-Uhersko, Washington Capitals, Voják, HIV pozitivní, Američan, KSČ, Mim, Archivář, Slovák, Životopis, Válka, Miliardáři, Angličané, Závodník, Pittsburgh Penguins apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

úsloví, myšlenky, přísloví, výroky, bonmoty, moudra, aforismy

Citáty slavných osobností, úsloví, myšlenky, přísloví, výroky, bonmoty, moudra, aforismy, . Mj. na webu naleznete citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, ovoce, halloween, muži, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, hudba, smajlíci a emotikony, náboženství, zelenina, přístroje, dopravní prostředky, láska, hmyz, rostliny, osobnosti a lidé, mapy, stavby, nástroje a přístroje, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, auta atd.

Klíčová slova: V, pro dospělé, Online hry zdarma, Ruleta Online, stávky Roullete, školství, V, Vlajky států USA, Online poker, varianty pokerových her, tipy a triky, Free game online hry, multimédia, webové stránky

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, země EU, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, květiny, ženy a dívky, dopravní prostředky, hmyz, halloween, ptáci, sport, stavby, mapy, ovoce, muži, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, zelenina, rostliny, hudba, přístroje, Vánoce a Advent, láska atd.

Síť, zábava, důležité informace

Klíčová slova: A, Online testy zdarma, odkaz, linky, Hry pro nejmenší online, Biografie Christina Aguilera, zajímavosti, Obrázky vlajek měst ČR, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, Ilustrační obrázky, Online životopisy, biografie, Polská vojvodství, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Indián: Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Další odkazy:

Obrázek Zrzka
Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení
Naše tipy na užitečné weby
Ekonomika Ruské federace
Profesionální klub ledního hokeje Winnipeg Jets
Odkazy na užitečné webové stránky
Tapety na plochu zvířátka
Partnerské internetové stránky
Programování v Turbo Pascalu, Delphi
Tipy na Partnerské weby
Profesionální klub ledního hokeje Montreal Canadiens
Mila Kunis fotky
Tipy na užitečné weby
Lionel Messi fotbalista
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.