Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty, citáty, vzkazy pro kluka, holku, miláčka


Naše tipy, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Wallpapers na plochu počítače - wallpapers na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. můžete využít v PC, mobilní telefon, displej, tablet, ultrabook, monitor, notebook, phablet, smartphone, počítač, mobil a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 10, Windows 95, Windows 7, Windows NT, Linux Ubuntu, Windows XP, Android, Mac, Linux Mint, Windows Server 2012. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, noční města, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, zvířata, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, letadla, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 375x667, 360x720, 1536x2048, hi res 2560x1920, 1600x900, 1440x2560, 1280x800, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 2048x1080, 1024x768, 768x1024, 1152x864, 1920x1200, 360x640 atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, jak převést, čím prohlížet, jak importovat, v čem spustit, kterak editovat, čím zobrazit, jak spustit, v čem upravit, jak otevřít soubory následujících typů: video soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, internet a web, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, linky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Co je to Romulus Remus?, internetové stránky, cestování, Online vánoční magazín, Obrázek prasátkové vejce, webovky, Seznam vlajek měst České republiky, zadarmo, humor

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Animace, Adventury, Akční hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Sportovní hry, Bojové hry, Střílečky, Hry pro děti, Relaxační hry, Karetní hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Závody aut a tak dále.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, měny, země EU, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, hmyz, náboženství, rostliny, nápoje, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, ovoce, halloween, přístroje, Vánoce a Advent, sport, mapy, láska, hudba, osobnosti a lidé, ženy a dívky, jídlo a nápoje, muži, květiny atd.

Keywords:výukové pomůcky, V, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Prodej, inzerce, bazar, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky na PC, hyperlinky, Online omalovánka zajíčci, Federace USA, Dopravní značení, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Náš tip, cestování, hry a informace

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak spustit, v čem upravit, jak importovat, jak přehrát, jak převést, jak otevřít, jak vytvořit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: obrazy disků, systémové soubory, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů, internet a web apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Výroky, myšlenky, úsloví, motta, rčení, aforismy, přísloví

Slavné citáty, Výroky, myšlenky, úsloví, motta, rčení, aforismy, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o lži, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o smutku od různých známých osobností.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, F, Seznam souborových přípon, Obrázek červené vajíčko, Nejlepší online hry zdarma, Staré hry online, info, Vybarvěte si velikonoční kraslici zdarma, počítače, zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, tipy

Staré hry online

Zkuste staré hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách apod.

Síť, cestování, hry a informace

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Aljaška, Missouri, Maine, Vermont, Pensylvánie, Iowa, Nové Mexiko, Louisiana, Texas, Nebraska, Kalifornie, Jižní Karolína, Indiana, New Hampshire, Oregon, New York, Montana, Florida, Michigan, Jižní Dakota, Massachusetts, Minnesota, Utah, Georgie, Colorado, Wyoming atd.

Fórky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, ftipy, fóry

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O Windows, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipné hádanky, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O mužích, O Němcích apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: webové stránky, volný čas, zábava, Vlajky zemí světa, R, Online adventní magazín, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Velikonoční omalovánka kuřátko online k vybarvení, doporučujeme, zajímavosti, Staré hry online

Staré hry online

Zkuste staré hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: počítače, software, hardware, účetnictví, různé, cestování, matematika, technika, věda, internet, kultura, příroda, rostliny, nemoce, fyzika, materiály, ekonomie a ekonomika, chemie, lékařství a medicína, zločin a právo, nápoje, zkratky, filozofie, latina atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Online testy zdarma, zeměpis, Seznam státních vlajek, školství, Nejhranější online testy a kvízy, Obrázková a textová blahopřání k Velikonocům, Stručný encyklopedický slovník, internet, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, pro dospělé, Státní vlajky států světa, Nejhranější hry online, Film Avatar 1,2, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška v autoškole: Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Další odkazy:

Obrázek Velikonoční králík
Naše tipy na zajímavé stránky
Velikonoční blahopřání
Partnerské internetové stránky
Americké státní vlajky
Tipy na Partnerské weby
Blahopřání velikonoční
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Popeleční středa
Odkazy na partnerské weby
Tapeta Ježíš na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.