Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty, citáty, vzkazy pro kluka, holku, miláčka


Partnerské weby pro děti i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, úřady a ministerstva, státy usa, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, měny, obecné zkratky, země EU, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Informace pro děti i dospělé

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: odkazy, humor, Online adventní magazín, Online web Hry zdarma bez registrace, ChristianMingle, zdroje informací, Kliparty pro dokumenty, odkaz, Fernando José Torres Sanz, linky, M, Dopravní značky, zábava

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Kameňáky, černý humor, vtipy, frky, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Kameňáky, černý humor, vtipy, frky, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, O ženách, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O manželství, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Karetní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Bojové hry, Střílečky, Logické hry, Animace, Sportovní hry a tak dále.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Keywords:A, Dopravní značení, Vlajky států světa, doporučujeme, Keira Knighley, tipy, volný čas, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Pozadí na PC ke stažení, K, Přehled formátů souborů

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Internet, síť pro děti i dospělé

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: počítače, Přehled státních vlajek států světa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Textová blahopřání k Velikonocům, internetové stránky, Vlajky měst České republiky, Nejlepší hry pro dívky, Kim Kardashian naked, Biografie slavných osobností, weby, Databáze osobností Kdo je to?, cestování

Myšlenky, moudra, přísloví, úsloví, hlášky, moudrosti, aforismy

Slavné citáty, Myšlenky, moudra, přísloví, úsloví, hlášky, moudrosti, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o kráse od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: věda, materiály, nástroje, ekonomie a ekonomika, školství, český jazyk, technika, zločin a právo, matematika, latina, kultura, účetnictví, cestování, sport, lékařství a medicína, různé, rostliny, politika, nápoje, nemoce, zkratky, chemie, hardware, náboženství a křesťanství atd.

Kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy, fóry, vtípky

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy, fóry, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné citáty, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, kameňáky apod.

Síť pro děti i dospělé

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Vtípky, anekdoty, fóry, kameňáky, frky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtípky, anekdoty, fóry, kameňáky, frky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, frky o zvířatech apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, online html5 hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Omalovánky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Adventury apod.

Klíčová slova: webové stránky, Kliparty zdarma, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Sexy Denise Richards, Přehled vlajek USA, pro dospělé, pro děti, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, kuriozity, Wallpapery na plochu PC, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Myšlenky, moudra, přísloví, úsloví, hlášky, moudrosti, aforismy

Slavné citáty, Myšlenky, moudra, přísloví, úsloví, hlášky, moudrosti, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o kráse od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: věda, materiály, nástroje, ekonomie a ekonomika, školství, český jazyk, technika, zločin a právo, matematika, latina, kultura, účetnictví, cestování, sport, lékařství a medicína, různé, rostliny, politika, nápoje, nemoce, zkratky, chemie, hardware, náboženství a křesťanství atd.

Kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy, fóry, vtípky

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy, fóry, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné citáty, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, kameňáky apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Anekdoty, fóry, ftipy, frky, černý humor, vtípky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, fóry, ftipy, frky, černý humor, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O Somálcích, O zvířátkách, O Slovácích, Frky ze života, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O Windows, O mužích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Frky o tchýních, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, vodorovné značení apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Olympijský vítěz, Poprava, Voják, Rétorika, KHL, Válka, Prezidenti, Dallas Stars, Esejista, Exilový prezident, Sochař, Protektorát, Politik, Architekt, Hejtmani, Svatý, Malíř, Sebevražda, HIV pozitivní, Diplomat, Továrník, Hudba, Teolog, Novinář, Vojáci, Čech, Nežijící, Renesance, Režisér, Masový vrah, Hokejisté, První republika, Máj, Poslanec, Romantismus, Hejtman apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak přehrát, jak importovat, jak spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit následující typy souborů: video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, obrazy disků, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, systémové soubory, internet a web, konfigurační soubory, písma, fonty apod.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Free game online hry, Vše o Vánocích, Slovník pojmů Co je to?, internet, Omalovánky zdarma ke stažení, info, Super online kvízy, P, zadarmo, výukové pomůcky, multimédia, Milla Jovovich, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Další odkazy:

Wallpapery, omalovánky, spoření
Odkazy na zajímavé weby
Tapety pláže
Linky na partnerské weby
Black Jack
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Antistresové omalovánky
Partnerské internetové stránky
Pink
Naše tipy na užitečné weby
Andrés Iniesta spanischer Fußballspieler

Děkujeme vám za vaši návštěvu.