Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty a citáty pro kluka, holku, miláčka


Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Olomoucký kraj apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zdraví, Koledy, Vánoční svíčky, bezlepkové cukroví, Desktop, Anděl, K Vytisknutí, Štěstí, Jmenovka, Vánoční pozadí, Kameňák, K Tisku, Smrk, Text, Vánoční koule, Kuba, Rumové řezy, Tapeta, Mrazík, Vánoční dekorace, Perníčky, Brno, Osvětlení, Vánoční trhy, Televize, Vánoční stromeček, Alkoholový kalendář, Kapr, Vánoční ozdoby, Svíčky, Vánoce apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nástroje, počítače, matematika, příroda, náboženství a křesťanství, zkratky, ekonomie a ekonomika, psychologie, různé, účetnictví, jídlo, školství, stavebnictví, nápoje, software, technika, rostliny, chemie, sport, zločin a právo, literatura, lékařství a medicína, věda, hardware atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, nápoje, mapy, symboly, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, ptáci, halloween, věda, jídlo a nápoje, náboženství, smajlíci a emotikony, stavby, přístroje, Vánoce a Advent, ovoce, ženy a dívky, osobnosti a lidé, rostliny, muži, hudba, láska, květiny atd.

Klíčová slova: školství, Hry pro nejmenší děti online zdarma, F, zadarmo, Taylor Swift, V, Superhry a hry online zdarma, Tapety na plochu PC, Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista, Obrázky vlajek měst ČR, Hry pro nejmenší děti online zdarma, doporučujeme, linky

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Keywords:Dopravní značky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Superhry a hry online zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Antistresové omalovánky, zdroje informací, pro děti, Online adventní magazín, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, tipy, pro dospělé, M

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Adventury, Logické hry, Sportovní hry, Akční hry, Animace, Strategie, Pro dívky, Relaxační hry a tak dále.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Linux, Kinder, Monitor, Špalda, Borovice, Text, Vídeňský punč, Vánoční svařák, Vánoční pozadí, Betlém, Tichá noc, Desktop, Osvětlení do oken, Sám doma, Wallpaper, Korálky, Nový rok, Keramický adventní věnec, Zdraví, Filmy, Jmenovka, Neviňátko, Rostliny, Lego, Vánoční koledy, Pozadí, Strom, Vánoční ubrusy, Vánoční světýlka, K Tisku, Hostina apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Vlajky spojených států amerických, Databáze osobností Kdo je to?, Sexy Julia Stiles, odkazy, Dopravní značky, Online testy zdarma bez registrace, Vánoční omalovánky k tisku, Tapety do mobilu, výukové pomůcky, Počítačové tapety pro Windows, zábava

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak konvertovat, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat, jak převést soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů, video soubory, grafiku, systémové soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, písma, fonty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty apod.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arkansas, Arizona, Delaware, New York, Maryland, Indiana, Wisconsin, Illinois, Montana, Vermont, Mississippi, Michigan, Aljaška, Severní Dakota, Kentucky, Connecticut, Idaho, Minnesota, Rhode Island, Oregon, Jižní Dakota, Texas, Havaj, Louisiana, Massachusetts, Oklahoma atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nástroje, materiály, nápoje, rostliny, počítače, příroda, literatura, software, různé, lékařství a medicína, kultura, nemoce, cestování, fyzika, školství, matematika, politika, bankovnictví, český jazyk, psychologie, ekonomie a ekonomika, technika, internet, zkratky atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky, kliparty, Online geografické testy zdarma bez registrace, Pozadí na plochu monitoru, hyperlinky, A, Online hry zdarma, Blahopřání nejen k narození miminka, webové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Seznam souborových přípon

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak konvertovat, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat, jak převést soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů, video soubory, grafiku, systémové soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, písma, fonty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty apod.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arkansas, Arizona, Delaware, New York, Maryland, Indiana, Wisconsin, Illinois, Montana, Vermont, Mississippi, Michigan, Aljaška, Severní Dakota, Kentucky, Connecticut, Idaho, Minnesota, Rhode Island, Oregon, Jižní Dakota, Texas, Havaj, Louisiana, Massachusetts, Oklahoma atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak spustit, jak převést, kterak editovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, písma, fonty, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, grafiku, video soubory, obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, umělci, žurnalisté a novináři, historie, lékařství, národnost, politici, filozofie, fikce a fantasy, státní správa, psychologie, sport, záliby, věda, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, politika atd.

Tapety do mobilu - wallpapers na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Tapety do mobilu. můžete využít v obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, počítač, phablet, mobil, monitor, tablet, PC, displej, notebook a pro operační systémy Mac, Linux Fedora, FreeBSD, Android, Windows 10, Red Hat Linux, Java ME, Windows 2000, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8. Pozadí na plochu PC z kategorií Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, wallpapery, hudební tapety, psi a štěňátka, noční města, rostliny, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, květiny, kytky, dopravní prostředky, auta, zvířata, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly. Dostupná rozlišení jsou 854x480, 1680x1050, 1600x2560, 320x568, 375x667, 1440x2560, 1080x1800, 1366x1024, 2560x1600, 750x1334, 2160x3840, 2048x1080, 2560x2048, 1536x864, 1920x1280, Full HD 1080x1920 atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, úřady a ministerstva, země EU apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, geocaching, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, okresy České republiky, měny, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, státy usa, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: Vlajky států a zemí světa, Biografie známých osobností, webovky, URL, Online biografie, životopisy osobností, World countries and flags, Vlajky měst a obcí České republiky, multimédia, Přehled přípon a koncovek souborů, cestování, Hry pro nejmenší děti online zdarma, internet, Poker online card game, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Inzerát: Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Další odkazy:

Sexy Anna Kurnikovová
Naše tipy
Nelly Furtado
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Doporučené odkazy
Vymalovánky k tisku
Zajímavé internetové odkazy
Přání k jmeninám
Partnerské weby
Niger

Děkujeme vám za vaši návštěvu.