Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty a citáty pro kluka, holku, miláčka


Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Itálie, Miliardáři, Herečka, Kladno, Hejtman, KHL, Historik, Angličané, Kněz, Brno, Sebevražda, Mim, Mluvčí, Žijící, Philadelphia Flyers, Prezident, Lord, Hokejisté, Florida Panthers, Husité, Skladatel, Slovenští prezidenti, Dallas Stars, Upálen, Prezident USA, Dramatik, Charta 77, Zpěvák, Svatý, Textař, Právník, Poslanci, Rakousko-Uhersko, Ital, Prezidenti USA, Normalizace apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Informace, technika, kultura, volný čas

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, psychologie, mytologie, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, zločin a právo, umělci, profese a zaměstnání, sport, poruchy, věda, žurnalisté a novináři, národnost, politici, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, osobnosti, přezdívky, školství, filozofie, lékařství, křesťanství atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, počítače, zdarma, V, Catherine Zeta-Jones, Stručný slovník pojmů a termínů, odkaz, volný čas, Internet prostitution, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam zkratek a akronymů, Seznam souborových přípon, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, měny, politické strany a hnutí, země EU, fyzikální jednotky, okresy České republiky, hudební zkratky, obecné zkratky, týmy NHL, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, geocaching, státy usa apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií lékařství a medicína, jídlo, sport, software, hardware, latina, materiály, internet, zkratky, různé, bankovnictví, politika, školství, filozofie, náboženství a křesťanství, psychologie, příroda, kultura, chemie, věda, nástroje, nemoce, literatura, počítače atd.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Barbie hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Farmářské hry apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, hudba, květiny, halloween, nástroje a přístroje, přístroje, smajlíci a emotikony, ovoce, dopravní prostředky, láska, nápoje, stavby, hmyz, zvířata, sport, zelenina, osobnosti a lidé, ptáci, Vánoce a Advent, muži, rostliny, symboly, věda atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Keywords:Tapety na PC zdarma ke stažení, Nej hry online, multimédia, Webové online testy zdarma, Eliza Dushku, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, cestování, Kliparty zdarma, Community card poker, Přehled vlajek USA, Wallpapery na tablet, Dopravní značení

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Ftipy, černý humor, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, anekdoty o politice, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí apod.

Klíčová slova: webovky, humor, Státní prapory všech států, Tapety na plochu zdarma, Online hry pro děti zdarma, linky, Dopravní značky, Eliza Dushku, pro dospělé, F, M, Webové html5 hry zdarma

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: různé, politika, školství, psychologie, účetnictví, nápoje, materiály, náboženství a křesťanství, věda, počítače, software, internet, nástroje, lékařství a medicína, fyzika, latina, český jazyk, zkratky, bankovnictví, příroda, matematika, rostliny, sport, kultura atd.

Wallpapery na tablet - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na tablet. lze použít v tablet, mobil, obrazovka počítače, počítač, phablet, mobilní telefon, smartphone, monitor, ultrabook, PC, displej a pro operační systémy Windows 98, Lubuntu, Windows 95, Linux Xubuntu, Windows 10, Red Hat Linux, OSX, Windows XP, Windows Me, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC z kategorií armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, fantasy, Rally, závody aut, motorky, sportovní wallpapery, nature - příroda, fraktály, vesmír, kosmos, zvířata, free wallpapers, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x854, 412x846, 1280x1024, 360x640, 1366x768, 3200x1800, 640x480, HD 1280x720, 1920x1440, 1920x1280, 1920x1080, Full HD 1080x1920, 1280x800, 1200x1920, 800x1280, 1024x768 atd.

Vtípky, fórky, anekdoty, ftipy, frky, kameňáky

Chcete se uvolnit? Vtípky, fórky, anekdoty, ftipy, frky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O manželství, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O Němcích, O Somálcích, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O škole, O ženách, O důchodcích, O zvířátkách, O ekonomech apod.

Klíčová slova: zeměpis, odkazy, info, Arsenal F.C., hyperlinky, Wallpapery do mobilu, Přehled zkratek a akronymů, Poker Permainan kartu, internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, zábava

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Tapety do mobilu - nejlepší tapety na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety do mobilu. můžete využít v phablet, ultrabook, monitor, displej, tablet, PC, počítač, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Lubuntu, Windows 2000, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Windows NT, Android, Linux Xubuntu, Windows 98, Red Hat Linux, Java ME. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, rostliny, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, voda a bubliny, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, noční města, auta, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety. Dostupná rozlišení jsou 1280x1024, 1600x1200, 800x1280, 1152x1920, 2160x3840, 1536x2560, 1152x768, hi res 2560x1920, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 412x846, 1536x2048, 1920x1280, 1280x960, 1080x1800, 750x1334 atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: zajímavosti, Životopisy osobností, Kliparty zdarma ke stažení, URL, Biografie slavných osobností, Kasino, pro děti, internet, Vše o Vánocích, Online testy a kvízy zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Inzeruj, inzerce zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Dědictví: Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Plenty of Fish
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vytisknutí
Partnerské weby
World countries and flags
Tipy na zajímavé weby
Wallpapers Formule 1
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.