Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty a citáty pro kluka, holku, miláčka


Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Frky, vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtípky. vás dostanou. Vtipy z kategorií Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Slovácích, O škole, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipné hádanky, Frky ze života apod.

Vánoční magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Anglicky, Kinder, Jedle, Wallpaper, Nový rok, Vánoční dekorace, Vídeň, Neviňátko, Vánoční filmy, Koleda, Adventní kalendář, Přáníčko, Striezelmarkt, Monitor, Patchwork, Tiskárna, Windows, Košíčky, Sněhulák, Atmosféra, Perníčky, Vánoční stromeček, Vánoční světýlka, Rostliny, Pastýř, Staroměstské náměstí, K Tisku, Umělý vánoční stromek, Lindt, Ostrava, Jesličky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Arkády a plošinovky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Deskovky, Omalovánky, Oddechové hry apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Milka, Vánoční koule, Ostrava, Drážďany, Přáníčko, Husarské knoflíky, Vánoční svíčky, Stromeček, Televize, Šišky, Adventní věnec, Vánoce, Umělý vánoční stromek, Rumové řezy, Papírový vánoční stromek, Špalda, Tiskárna, Vánoční tapety, Brno, Vánoční kaktus, Tablet, K Vytištění, Vánoční svícen, Strom, Recepty, Vánoční stromeček, Keramický adventní věnec, Ohňostroj, Pokrmy, Křesťanství, Mrazík apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: zdroje informací, odkaz, URL, Super free web games zdarma, Gillian Anderson, počítače, zdarma, Online adventní magazín, Omalovánky - dinosauři, Dopravní značky, internet, zábava, Wallpapers na plochu PC

PC pozadí pro Windows - obrázky na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro smartphone, tablet, mobilní telefon, PC, monitor, ultrabook, notebook, phablet, displej, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Windows NT, Linux Xubuntu, Windows 95, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), OSX, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows Me, SUSE Linux, Linux Mint. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, Rally, závody aut, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, fraktály, Formule 1, sportovní wallpapery, květiny, vesmír, kosmos, fantasy, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, zvířata, motorky, free wallpapers. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1440, 768x1024, 1152x768, 1536x2048, 1280x768, 1440x2560, 1080x1920, 3200x1200, 320x568, 360x720, 1152x864, 1280x960, 1366x768, 2560x1600, 800x600, 1440x960 atd.

Wallpapers na plochu PC - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. lze použít v obrazovka počítače, mobil, PC, notebook, displej, phablet, monitor, počítač, smartphone, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Windows 98, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Java ME, Windows XP, FreeBSD, Windows Server 2012, Mac, Windows 10, Android, Lubuntu. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, příroda, krajina, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, noční města, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, hudební tapety, 3D a Abstraktní, auta, psi a štěňátka, zvířata. Zvolte si z rozměrů 375x812, 1366x1024, 393x786, 800x600, 1440x900, 1024x600, 2560x2048, 1800x1440, 1152x768, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 2048x1536, 750x1334, 1536x2560, 1080x1800, 1536x864 atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Tapety na plochu PC - obrázky na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. lze použít v mobil, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, notebook, tablet, phablet, mobilní telefon, smartphone, PC a pro operační systémy Windows 7, Mac, Android, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Java ME, Slackware, Windows Me, Lubuntu, Linux Xubuntu. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, příroda, krajina, auta, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, noční města, moře, oceány, pláže, wallpapery, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, zvířata, hudební tapety. Zvolit si můžete rozměry 412x846, 1080x1800, 1024x600, 1152x864, 1600x900, 1800x1440, 1440x960, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 1536x2560, 393x786, 1440x900, 1152x768, 768x1024, širokoúhlé 1366x768 atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, ovoce, ptáci, rostliny, květiny, láska, věda, sport, nástroje a přístroje, hmyz, stavby, mapy, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, symboly, muži, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, nápoje, zelenina, osobnosti a lidé atd.

Keywords:V, odkazy, Stručný encyklopedický slovník, M, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Biografie známých osobností, Webové online hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Co je to omalovánka?, Přehled vlajek USA, cestování, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Přísloví, moudrosti, rčení, moudra, výroky, hlášky, myšlenky

Citáty slavných, Přísloví, moudrosti, rčení, moudra, výroky, hlášky, myšlenky, z kategorií citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o zlu od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, poruchy, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, státní správa, profese a zaměstnání, historie, záliby, křesťanství, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, zločin a právo, filozofie, umělci, sport, osobnosti, nadpřirozené osoby, psychologie atd.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Státní prapory zemí světa, Nejlepší zeměpisné kvízy, Warez Movies, software, music mp3, multimédia, Seznam zemí světa a jejich vlajky, zadarmo, Celebrity, herečky, zpěvačky, Životopisy slavných osobností, Vlajky států USA, info, weby

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, týmy NHL, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, měny, internetové domény 1. řádu apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Myšlenky, motta, rčení, hlášky, aforismy, bonmoty, výroky

Citáty slavných osobností, Myšlenky, motta, rčení, hlášky, aforismy, bonmoty, výroky, z kategorií citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Klíčová slova: pro dospělé, webové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wallpapers Formule 1, Stručný encyklopedický slovník, A, výukové pomůcky, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Ilustrace, obrázky

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, týmy NHL, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, měny, internetové domény 1. řádu apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Anekdoty, vtipné texty, fórky, vtipy, ftipy, frky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, fórky, vtipy, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, murphyho zákony, černý humor, frky o zvířatech apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: F, internetové stránky, K, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, školství, Omalovánky zdarma ke stažení, Dopravní značení, Obrázky zdarma, Hry pro nejmenší online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční magazín, Tapety na plochu PC, Pozadí se zvířátky na PC,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdy politik lže?: Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Naše tipy
Tapety se zvířaty na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Vlajky evropských zemí
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Partnerské weby
Thierry Henry
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.