Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty a citáty pro kluka, holku, miláčka


Partnerské weby, cestování, hry a informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Tapety do mobilu - obrázky na plochu PC

Také doporučujeme: Tapety do mobilu. doporučujeme pro notebook, mobilní telefon, mobil, monitor, PC, tablet, obrazovka počítače, displej, ultrabook, smartphone, phablet a pro operační systémy Windows NT, Windows 7, Windows 95, macOS, SUSE Linux, Windows 98, Windows 2000, Slackware, Windows Me, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile. Wallpapers na plochu PC z kategorií 3D a Abstraktní, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, rostliny, květiny, kytky, sportovní pozadí, psi a štěňátka, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, letadla, operační systémy, Windows, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, noční města. Stahujte ve velikostech 1152x864, 1024x600, 412x846, 1600x900, 750x1334, 1600x1200, 1680x1050, 375x812, 375x667, 854x480, 2048x1536, 1920x1280, 1152x768, 1366x1024, HD 1280x720, 1280x1024 atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, Vlajky jednotlivých států USA, Tapety do mobilu, Webcam model, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky a kliparty zdarma, F, Online poker, karetní hry na Internetu, linky, Státní vlajky států světa, Životopisy osobností, info

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, filozofie, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, poruchy, osobnosti, sport, státní správa, politici, herectví, herci a herečky, historie, umělci, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, lékařství, zločin a právo, přezdívky, věda, podnikání a podnikatelé, národnost, rodinné vztahy atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Továrník, Atentát, Ministr, Hudba, Kněz, Žhavé výstřely, Náboženství, KHL, Scénárista, Herec, Esejista, Exilový prezident, Němci, Textařka, Malíř, Sebevražda, Generalissimus, Američan, Francouz, Ital, Rétorika, Lord, KSČ, Zavražděn, New Jersey Devils, Egypt, Nobelova cena, Herečka, Závodník, Teolog, Angličané, Vůdce, Country, New York Rangers, Životopis, Voják apod.

Síť, cestování, hry a informace

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Keywords:Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online zeměpisné testy zdarma, Maldives, Online adventní magazín, zeměpis, F

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . Naleznete zde Animace, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Adventury, Strategie, Logické hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro děti a tak dále.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Česká královna, Zpěvák, Rakušan, Komunista, Prezidenti USA, Trenérka, Miliardář, Závodník, Prezidenti ČR, Básníci, Novinář, Hudba, Rock ‚n‘ Roll, Spisovatel, Druhá světová válka, Olympijský vítěz, Poslanci, Sci-fi, Upálen, Diplomat, Vojevůdce, Manýrismus, První republika, Pedagog, Podnikatel, Američané, Nežijící, Obchodník, New Jersey Devils, Olympijští vítězové, Hejtmani, Ekonom, Ministr zahraničí, Zpěvačky, Miliardáři, Faraon apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Kameňáky, fórky, vtípky, černý humor, fóry, ftipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, vtípky, černý humor, fóry, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, Městské a obecní prapory obcí ČR, webové stránky, Call girls, Super online flash hry, Hry pro kluky, pro dospělé, HTML5 Videojuego de navegador, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přehled zkratek a akronymů, počítače, Superhry a hry online zdarma

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Ftipy, vtipy, kameňáky, frky, fórky, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, kameňáky, frky, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Vtipy o policajtech, O Němcích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O mužích, O škole, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O Windows, O manželství, O Somálcích, O zvířátkách apod.

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, měny, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, státy usa, geocaching, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: Online testy zdarma, Dopravní značení, weby, Casino, tipy, odkazy, Tapety na PC zdarma ke stažení, Ekonomie, Karl Marx, doporučujeme, pro děti, volný čas

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Informace, cestování, hry a informace

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Sportovní, Bojové online gamesy, Logické, Pro dívky, Oddechové, Vánoční online hry, Klasické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry a podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, státní správa, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, filozofie, herectví, herci a herečky, lékařství, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, mytologie, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, věda, politici, křesťanství, rodinné vztahy, vlastnosti, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, podnikání a podnikatelé atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Přehled státních vlajek států světa, Hry pro dívky online, hyperlinky, HTML Online browser games, webovky, zdroje informací, Online hry zdarma, B, URL, Webové online testy zdarma, Přání a obrázky,

Několik fórů na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Poker karetní hra
Partnerské weby
Canada Flag
Zajímavé internetové odkazy
Texty blahopřání
Naše tipy
Belize
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.