Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty, citáty, vzkazy pro kluka, holku, miláčka


Zajímavé odkazy

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kansas, Kentucky, New Jersey, Georgie, Mississippi, Jižní Karolína, Maine, Tennessee, Missouri, Severní Karolína, Nevada, Montana, Arkansas, New York, Utah, Ohio, Vermont, Jižní Dakota, Arizona, Alabama, Havaj, Západní Virginie, Michigan, Virginie, Oklahoma, Oregon atd.

Fóry, fórky, vtípky, ftipy, vtipné texty, vtipy

Potřebujete se naladit? Fóry, fórky, vtípky, ftipy, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O škole, O Slovácích, O mužích, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Somálcích, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O Němcích, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky apod.

Internet, síť

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, křesťanství, nadpřirozené osoby, státní správa, politika, věda, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, rodinné a příbuzenské vztahy, podnikání a podnikatelé, filozofie, historie, umělci a umění, záliby a hobby, sportovci a sportovkyně atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, zábava, Obrázky a kliparty zdarma, Chicago, F, Vlajky států USA, výukové pomůcky, Filmy, natáčení, střih, kuriozity, zeměpis, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Strategie, Klasické, Závodní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Oddechové, Logické, Pro dívky a podobně.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . Naleznete zde Karetní hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Adventury, Hry pro děti, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Akční hry, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

World wide web, internet

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Exilový prezident, Náboženství, Žijící, Textařka, Máj, Normalizace, Vrah, Stoletá válka, Atentát, Pop, Vojevůdce, Textař, Hejtman, Francouz, Hejtmani, Druhá světová válka, Itálie, Slovenští prezidenti, Gymnasté, Režisér, Fotograf, Novinář, KHL, New Jersey Devils, Žhavé výstřely, Mluvčí, Trenérka, Čeští králové, Renesance, New York Rangers, Miliardáři, Právník, Zpěvačka, Slováci, Kladno, Nežijící apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, rostliny, auta, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, květiny, halloween, muži, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, sport, láska, stavby, jídlo a nápoje, ovoce, nápoje, hmyz, symboly, mapy, zvířata atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Keywords:Nejhranější hry online, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory regionů a království, Arsenal F.C., webové stránky, webovky, Nejlepší školní testy a kvízy, Celebrita Kirsten Dunst, pro dospělé, humor, tipy

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak otevřít, čím prohlížet, v čem spustit, jak importovat, v čem upravit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak převést následující typy souborů: video soubory, internet a web, písma, fonty, systémové soubory, koncovky souborů, grafiku, hudební audio soubory, šablony dokumentů, dokumenty, spustitelné soubory, obrazy disků, komprimace dat apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Rčení, bonmoty, přísloví, hlášky, motta, výroky, myšlenky

Slavné citáty, Rčení, bonmoty, přísloví, hlášky, motta, výroky, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o lásce, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o životě, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Doporučené odkazy

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online. Vybírejte z kategorií Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: hyperlinky, F, internet, Přání a obrázky, weby, multimédia, Dopravní značky, Vtipy, Federace USA, Státní vlaječky, prapory, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Staré hry online

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Wallpapers na plochu počítače - obrázky na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu počítače. lze použít v phablet, smartphone, tablet, počítač, mobilní telefon, monitor, ultrabook, displej, PC, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy OSX, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Java ME, SUSE Linux, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8. Tapety na PC z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, letadla, zvířata, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, wallpapery, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, hudební tapety, auta, motorky, motocykly, příroda, krajina. Stahujte ve velikostech 360x640, 1440x960, 854x480, HD 1280x720, 1536x864, 360x720, 1366x1024, 375x667, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 1600x900, 2560x1440, 412x846, 393x786, 1920x1440, 1536x2048 atd.

Aforismy, moudrosti, myšlenky, rčení, moudra, úsloví, přísloví

Citáty slavných osobností, Aforismy, moudrosti, myšlenky, rčení, moudra, úsloví, přísloví, . Naleznete zde citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o lásce, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o lži od různých známých osobností.

Informace

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu počítače, Obrázky na PC, info, Celebrita Amy Weber, Super online kvízy, volný čas, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, jak vyzrát na ruletu, zdroje informací, Superhry a hry online zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, hudební zkratky, země EU, týmy NHL, obecné zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Síť

Klíčová slova: F, R, zdarma, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, Antigua and Barbuda, Obrázky a kliparty zdarma, odkaz, Adventní magazín, A, Nejlepší zeměpisné kvízy, počítače, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Běží liška k Táboru: Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Další odkazy:

Obrázková přání k svátku podle jmen
Flags of the world countries
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Charlize Theron
Celebrity, herečky, zpěvačky
Naše tipy na užitečné weby
Tapety na plochu Formule 1
Doporučené internetové odkazy
Celebrita Maria Sharapova
Partnerské internetové stránky
Omalovánky k tisku
Kirsten Dunst celebrity
Naše tipy na zajímavé stránky
Il poker online
Celebrita Shiri Appleby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.