Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty a citáty pro kluka, holku, miláčka


Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční zábava, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční stromek, Vánoční kaktus, Plocha, Vánoční ozdoby, Popelka, Santa, Anglicky, Jesličky, Striezelmarkt, Silvestr, Sněhulák, K Tisku, Skleněné ozdoby, Koledy, Strom, Zima, Ježíš Kristus, Keramický adventní věnec, Přání, Lego, Štědrý den, Smrk, Bramborový salát, Vánoční ubrusy, Pokrmy, Linecká kolečka, Drážďany, Windows, Filmy, Vánoce, Korálky apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry. Mj. na webu naleznete Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: pro dospělé, F, zábava, Nejhranější hry online, Jak si vybrat vánoční stromeček?, Přehled vlajek USA, kuriozity, zajímavosti, Obrázky k vytištění a vybarvení, školství, Přehled zkratek a akronymů, PC tapety pro Windows, zadarmo

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako podnikání a podnikatelé, poruchy, rodinné vztahy, přezdívky, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, nadpřirozené osoby, křesťanství, vlastnosti, herectví, herci a herečky, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, fikce a fantasy, psychologie, zločin a právo, sport, státní správa, osobnosti atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Keywords:Wallpapers na plochu počítače, Seznam vlajek měst České republiky, Hry pro nejmenší online, Wallpapers na PC, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, pro děti, zeměpis, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Kazakhstan, internetové stránky, zdarma, Kliparty zdarma

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

úsloví, bonmoty, motta, výroky, myšlenky, aforismy, přísloví

Citáty slavných osobností, úsloví, bonmoty, motta, výroky, myšlenky, aforismy, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o smrti, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Bojové online gamesy, Logické, Sportovní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Strategie, Oddechové, Střílečky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: odkaz, Free game online hry, výukové pomůcky, Ježíšek nebo Santa?, multimédia, webové stránky, webovky, Recepty na vánoční cukroví, Online geografické testy zdarma bez registrace, Webové online testy zdarma, Vlajky států světa, Vlajky měst České republiky

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

PC tapety pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro smartphone, tablet, phablet, displej, počítač, PC, ultrabook, notebook, monitor, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Windows 98, Windows Server 2012, FreeBSD, SUSE Linux, Windows NT, macOS, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, Formule 1, hmyz a pavouci, květiny, oceán, moře, pláže, ptáci, flóra, stromy, free wallpapers, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, fantasy, fraktály, nature - příroda, Rally, závody aut. Stahujte v rozlišení 1280x720, 640x480, 2560x1600, 800x600, 2560x1440, 1536x2048, 768x1024, 2560x1920, 1280x800, 1440x960, 1366x768, 1152x1920, 1440x900, 2048x1080, 1080x1800, 1800x1440 atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, měny, hudební zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, úřady a ministerstva apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, V, linky, Recepty na vánoční pokrmy, Online testy a kvízy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Superhry a hry online zdarma, Vánoční pozadí na PC, weby, Obrázky na PC ke stažení, Obrázky a kliparty zdarma

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

PC tapety pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro smartphone, tablet, phablet, displej, počítač, PC, ultrabook, notebook, monitor, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Windows 98, Windows Server 2012, FreeBSD, SUSE Linux, Windows NT, macOS, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, Formule 1, hmyz a pavouci, květiny, oceán, moře, pláže, ptáci, flóra, stromy, free wallpapers, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, fantasy, fraktály, nature - příroda, Rally, závody aut. Stahujte v rozlišení 1280x720, 640x480, 2560x1600, 800x600, 2560x1440, 1536x2048, 768x1024, 2560x1920, 1280x800, 1440x960, 1366x768, 1152x1920, 1440x900, 2048x1080, 1080x1800, 1800x1440 atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Free game online hry

Zapařte si free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Omalovánky, Hry s koňmi, online html5 hry, Deskovky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Adventury, Letecké simulátory, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Pro dívky, Logické hry, Strategie, Adventury, Karetní hry, Hry pro děti, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Postřehové hry a tak dále.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Prapory regionů a království, Dopravní značky, volný čas, Adventní magazín, Pravá vánoční zábava, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, tipy, Dopravní značky, Super online flash hry, odkazy, počítače, Vše pro zvířecí miláčky,

Jeden fór na závěr. Vtip Divná rodina: "Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Cameron Diaz
Partnerské weby
Přání k narozeninám
Doporučené odkazy
Adventní koleda
Naše tipy
Country flags
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.