Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty a citáty pro kluka, holku, miláčka


Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak importovat, čím prohlížet, jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit soubory těchto typů: koncovky souborů, spustitelné soubory, dokumenty, písma, fonty, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, systémové soubory, obrazy disků, hudební audio soubory apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Online adventní magazín, Online hry zdarma, zajímavosti, Obrázek Učitelky, Vlajky jednotlivých států USA, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, multimédia, Online testy zdarma bez registrace, humor, V

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Síť pro děti i dospělé

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Keywords:Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, M, Webové html5 hry zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam přípon a koncovek souborů, weby, Křesťanství a Vánoce, hyperlinky, Dopravní značky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Plzeň, Papírový vánoční stromek, Šišky, Monitor, Jmenovky, Historické ozdoby, Keramika, Lindt, Zdraví, Filmy, Ježíšek, Špalda, Vánoční kaktus, Koledy, Blahopřání, Adventní svícen, Pastýř, Jídlo, Vinná klobása, Tichá noc, Vánoční dekorace, Film, Bramborový salát, Slámový adventní věnec, Pokrmy, Obrazovka, Pozadí, Vánoční stromeček, Rostliny, Jmenovka, K Vytisknutí apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Texas, Kalifornie, Pensylvánie, Indiana, Kansas, Delaware, Colorado, Illinois, Montana, Missouri, Florida, Aljaška, Mississippi, Ohio, Oklahoma, Maine, Kentucky, Alabama, Severní Karolína, Tennessee, Západní Virginie, Wyoming, Rhode Island, Vermont, Louisiana atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: F, zadarmo, školství, Vtipy, Životopisy slavných osobností, Online testy a kvízy zdarma, doporučujeme, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, zdarma, linky, internet, zábava

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Bojové hry, Střílečky, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut, Adventury, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Strategie a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Internet, síť pro děti i dospělé

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, halloween, láska, Vánoce a Advent, hudba, muži, sport, osobnosti a lidé, náboženství, ptáci, smajlíci a emotikony, zvířata, mapy, přístroje, ovoce, hmyz, rostliny, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, nápoje, auta, ženy a dívky, zelenina atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: URL, Pozadí na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Texty vánočních koled, výukové pomůcky, Státní vlaječky, prapory, Online hry zdarma, Slova vánočních písní, PC pozadí pro Windows, Stručný encyklopedický slovník, počítače

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Bojové hry, Střílečky, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut, Adventury, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Strategie a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Náš tip pro děti i dospělé

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Nej hry online

Běžte na nej hry online. Mj. na webu naleznete Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Karetní, Pro dívky, Střílečky, Logické, Strategie, Bojové online gamesy, Závodní, Sportovní, Klasické, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Přehled formátů souborů, zeměpis, volný čas, pro dospělé, Vánoční přání a blahopřání, info, V, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, internetové stránky, PC tapety pro Windows, webové stránky, Fernando Torres,

Jeden fór na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Další odkazy:

Naše tipy
Beyoncé Knowles
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k vytištění a vybarvení
Partnerské weby
Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.