Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty, citáty, vzkazy pro kluka, holku, miláčka


Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. lze použít v smartphone, mobil, mobilní telefon, displej, PC, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, tablet, notebook, monitor a pro operační systémy BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Windows 10, Windows 7, Windows 2000, FreeBSD, Linux Mint, macOS, Windows Me, Slackware. Obrázky na plochu PC jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, zvířata, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, letadla, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, noční města, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupná rozlišení jsou Full HD 1080x1920, 1280x800, 800x1280, 360x640, 375x812, 1536x2560, HD 1280x720, 1536x864, 320x568, 1920x1200, 1920x1280, 1920x1440, 1600x2560, 375x667, 2160x3840, 854x480 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, latina, stavebnictví, materiály, školství, věda, cestování, zkratky, software, technika, chemie, hardware, politika, počítače, bankovnictví, psychologie, příroda, nemoce, nápoje, účetnictví, rostliny, různé, matematika, lékařství a medicína atd.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, V, zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vtipná elektronická velikonoční textová přáníčka, internetové stránky, Biografie slavných osobností, Online hry pro děti zdarma, Blackjack, Kliparty pro dokumenty, hyperlinky, F, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Jihočeský kraj apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Fóry, vtipné texty, vtipy, frky, ftipy, fórky

Chcete se pobavit? Fóry, vtipné texty, vtipy, frky, ftipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O mužích, O Slovácích, O důchodcích, O ženách, O manželství, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O Windows, Frky o tchýních, O škole, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Havaj, Kentucky, Maryland, Maine, Jižní Dakota, Oregon, New Jersey, Louisiana, Idaho, Illinois, Severní Dakota, Wyoming, Nevada, Minnesota, Oklahoma, Colorado, Georgie, Ohio, Washington, Aljaška, Utah, Kansas, New Hampshire, Severní Karolína, Wisconsin atd.

Keywords:zdroje informací, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, URL, Omalovánky k tisku, Dopravní značení, tipy, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázek Velikonoční slepička, Dopravní značení, Super online flash hry, webovky

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, dopravní prostředky, auta, přístroje, stavby, rostliny, jídlo a nápoje, náboženství, muži, věda, mapy, láska, květiny, nápoje, hudba, ovoce, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, sport, ženy a dívky, Vánoce a Advent atd.

Frky, vtipné texty, vtípky, vtipy, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipné texty, vtípky, vtipy, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O manželství, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O důchodcích, O Windows, Vtipy o doktorech, O Němcích apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro počítač, mobilní telefon, monitor, smartphone, displej, mobil, PC, phablet, ultrabook, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy macOS, Windows 10, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Linux Ubuntu, Android, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Java ME. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií zvířata, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, motorky, velkoměsta a noční život, nature - příroda, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, Formule 1, fantasy, ptáci, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, květiny, free wallpapers, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte ve velikostech 1600x2560, 1440x960, 1080x1800, 1152x1920, 2560x1920, 375x667, HD 1280x720, 1800x1440, 1600x900, 360x760, 800x600, 1280x720, 1536x2560, 3200x1200, 768x1024, 320x568 atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Vtipné texty, frky, vtípky, fóry, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, frky, vtípky, fóry, fórky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, černý humor, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, kameňáky, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Onlinovky zdarma, M, Mongolia, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky na plochu počítače, Přehled zkratek a akronymů, Online hry zdarma, Online hry zdarma, zajímavosti, doporučujeme, odkazy

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné vztahy, křesťanství, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, politika, herectví, herci a herečky, školství, státní správa, lékařství, věda, politici, žurnalisté a novináři, vlastnosti, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, osobnosti, umělci, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, přezdívky, národnost atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Protektorát, Hejtman, Masový vrah, Textařka, Novinář, Olympijští vítězové, Malíř, Romantismus, Životopis, První republika, Američan, Právník, Obchodník, Pedagog, Slovák, Poslanci, Závodník, Rétorika, Ekonom, Poslanec, Maršál, Stoletá válka, Dallas Stars, Královna, Zavražděn, Egypt, Zpěvák, Renesance, Zpěvačka, Trest smrti, Faraon, Rock ‚n‘ Roll, Továrník, Producent, Máj, Hejtmani apod.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Strategie, Velikonoční hry, Závodní, parkování - parkovačky, Oddechové, Vánoční online hry, Sportovní, Střílečky, Bojové online gamesy, Pro dívky, Logické, Karetní a podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam souborových přípon, Online adventní magazín, Ilustrační velikonoční grafika zdarma ke stažení, pro děti, pro dospělé, info, Kliparty zadarmo ke stažení, Super online kvízy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zeměpis

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné vztahy, křesťanství, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, politika, herectví, herci a herečky, školství, státní správa, lékařství, věda, politici, žurnalisté a novináři, vlastnosti, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, osobnosti, umělci, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, přezdívky, národnost atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Vaření a smažení, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Adventury, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Hannah Montana, online html5 hry, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Nej hry online, linky, cestování, Biografie slavných osobností, Obrázková a textová blahopřání k Velikonocům, školství, Státy a jejich prapory, weby, Seznam vlajek amerických států, Seznam vlajek měst České republiky, zábava, Online omalovanka Velikonoční vajíčko, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Artritida: Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Flag of Australia
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek hnědé vejce
Odkazy na zajímavé weby
Gisele Bundchen
Tipy na zajímavé weby
Obrázek zelené vajíčko
Partnerské internetové stránky
Kliparty a obrázky
Doporučené odkazy
Popeleční středa

Děkujeme vám za vaši návštěvu.