Zamilované SMS
Zamilované SMS, romantické texty a citáty pro kluka, holku, miláčka


Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, jak převést, čím zobrazit, jak vytvořit, jak exportovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak otevřít následující typy souborů: obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, grafiku, hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, video soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Fóry, černý humor, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, černý humor, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O manželství, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Windows, O ekonomech, O Němcích apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Světové vlajky, Stručný slovník pojmů a termínů, Full HD pozadí ke stažení, B, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Seznam zkratek a akronymů, Ilustrace, obrázky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Zeměpisné testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značení, kuriozity, Seznam zkratek a akronymů

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: počítače, jídlo, ekonomie a ekonomika, sport, účetnictví, psychologie, lékařství a medicína, stavebnictví, nemoce, latina, školství, různé, fyzika, software, náboženství a křesťanství, materiály, věda, nástroje, politika, český jazyk, bankovnictví, technika, nápoje, cestování atd.

Keywords:webovky, Obrázky vlajek měst ČR, výukové pomůcky, Webové html5 hry zdarma, Přáníčka k svátku, odkaz, zeměpis, M, Andorra, Online vánoční magazín, info, Super online hry zdarma

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak otevřít, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak spustit, jak převést, kterak editovat, jak konvertovat soubory následujících typů: konfigurační soubory, grafiku, koncovky souborů, obrazy disků, komprimace dat, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, spustitelné soubory, internet a web, písma, fonty, šablony dokumentů apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, osobnosti a lidé, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, auta, Vánoce a Advent, halloween, ptáci, jídlo a nápoje, hudba, sport, stavby, nástroje a přístroje, přístroje, ovoce, zvířata, mapy, smajlíci a emotikony, zelenina, nápoje, symboly, náboženství atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, hmyz, halloween, muži, zvířata, květiny, nápoje, symboly, rostliny, náboženství, auta, stavby, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, ovoce, láska, ženy a dívky, ptáci, hudba, sport, věda, zelenina, smajlíci a emotikony atd.

Informace, cestování, hry a informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Oddechové, Vánoční online hry, Střílečky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Závodní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Karetní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Klasické, parkování - parkovačky, Logické a podobně.

Ftipy, anekdoty, kameňáky, černý humor, frky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, anekdoty, kameňáky, černý humor, frky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipné citáty, černý humor, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech apod.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, počítače, Obrázky zdarma, Texty blahopřání, doporučujeme, webové stránky, PC pozadí pro Windows, Motokros, motorky, závody, Staré hry online, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Náš tip, cestování, hry a informace

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Florida Panthers, Scénárista, Továrník, Nobelova cena, Československo, Zpěvačka, Císař, Gymnasté, Hejtman, Novinář, Diplomat, Zpěvačky, Sochař, Starověký Egypt, Miliardáři, Malíř, Romantismus, Hudba, Komunisté, Olympiáda, Mim, Čech, Nežijící, Válka, Voják, Renesance, Generalissimus, Náboženství, Němci, Česká královna, Atentát, Egypt, Zavražděn, Ministr zahraničí, Rétorika, KSČ apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: F, multimédia, humor, Tapety na plochu PC, internet, zadarmo, Biografie slavných osobností, O filmech Avatar 1 a 2, Vánoční magazín, hyperlinky, Nejlepší zeměpisné kvízy

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Síť, cestování, hry a informace

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na tablet

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro notebook, tablet, monitor, mobil, smartphone, ultrabook, phablet, PC, displej, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Linux Mint, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, OSX, Linux Xubuntu, Windows 7, Mac, Windows 2000, macOS, Windows 10 Mobile. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, zvířata, sportovní pozadí, psi a štěňátka, květiny, kytky, wallpapery, auta, letadla, jídlo a nápoje, budovy a stavby, voda a bubliny, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka. Zvolte si z rozměrů 2048x1536, 320x568, 854x480, 1024x600, hi res 2560x1920, 1536x2048, 1280x768, 1024x768, 1280x800, 1680x1050, 1800x1440, 2048x1080, 1152x1920, 1920x1280, 800x600, 1280x1024 atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Bonmoty, myšlenky, rčení, moudrosti, přísloví, výroky, hlášky

Slavné citáty, Bonmoty, myšlenky, rčení, moudrosti, přísloví, výroky, hlášky, . Naleznete zde citáty o zlu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o lásce od různých známých osobností.

Klíčová slova: V, Online hry zdarma, odkazy, Přehled formátů souborů, Webové online hry zdarma, Portugal, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Super online kvízy, F, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zdarma, weby, Cameron Diaz,

Několik fórů na závěr. Vtip Hádanka: Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vlajky zemí Oceánie
Naše tipy
Omalovánky zdarma ke stažení
Partnerské weby
Online obrázky k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.